Satan’s Slave /Pengabni Setan İzle Full HD Tek Parça
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (344)
1,097 Görüntülenme

Satan’s Slave /Pengabni Setan İzle Full HD Tek Parça Film izle

Satan's Slave /Pengabni Setan direk sansürsüz izle Satan's Slave /Pengabni Setan izle tek parça full HD Endonezya yapımı bir korku filmi olan Satan’s Slave 3 sene boyunca ölümcül bir hastalık ile cebelleşen ve daha sonrasında yatalak olan bir anne, üç çocuğu ve eşini konu alan bir filmdir. En büyük çocukları erkek, ortanca çocukları kız ve en küçük çocukları yine bir erkektir. Ailenin en küçük çocuğu doğuştan konuşamaz olarak doğar ve aile ile işaret dili ile iletişimini sağlar. Bir gün genç kız korkunç bir kabus görür. Yatalak olan ve yerinden kıpırdayamayan annesi ayaktadır ancak o melek silüeti gitmiş ve yerine şeytani bir surat gelmiştir. Annesinin nasıl ayakta olduğunu sorgularken bu korkunç manzara ile karşılaşan genç kız daha sonrasında uyanır ve kabus olduğunu görür. Ancak annesinin odasına koşan kız aynı şeyleri yaşar ve çığlık atar. Herkes odaya gelir ve annesinin öldüğü kesinleşir.
Fragman 2 3 Okru Mango Netu

Satan’s Slave /Pengabni Setan izle

Satan’s Slave /Pengabni Setan direk sansürsüz izle Satan’s Slave /Pengabni Setan izle tek parça full HD Endonezya yapımı bir korku filmi olan Satan’s Slave 3 sene boyunca ölümcül bir hastalık ile cebelleşen ve daha sonrasında yatalak olan bir anne, üç çocuğu ve eşini konu alan bir filmdir. En büyük çocukları erkek, ortanca çocukları kız ve en küçük çocukları yine bir erkektir. Ailenin en küçük çocuğu doğuştan konuşamaz olarak doğar ve aile ile işaret dili ile iletişimini sağlar. Bir gün genç kız korkunç bir kabus görür. Yatalak olan ve yerinden kıpırdayamayan annesi ayaktadır ancak o melek silüeti gitmiş ve yerine şeytani bir surat gelmiştir. Annesinin nasıl ayakta olduğunu sorgularken bu korkunç manzara ile karşılaşan genç kız daha sonrasında uyanır ve kabus olduğunu görür. Ancak annesinin odasına koşan kız aynı şeyleri yaşar ve çığlık atar. Herkes odaya gelir ve annesinin öldüğü kesinleşir. Ancak ölen anne üç çocuğunu da geri almak için geri dönecektir. Neler olacağı merak konusudur. Film geçidi iyi seyirler diler.

Satan’s Slave /Pengabni Setan Direk İzle

Ancak rüyalar devam eder ve buna dayanamayan genç kız rüyalarında annesinin geri dönüp üç çocuğunu da alacağını görmektedir. bunun sebebi ise aslında çocuğu olmadığı halde büyü ile çocuk sahibi olmasıdır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?