Hannah Gadsby: Nanette izle
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (10)
8,7 IMDB Puanı 315 Görüntülenme

Hannah Gadsby: Nanette izle Film izle

2018 yapımı olan film bir savaş filmidir. Yönetmen koltuğunda Ben Lewin’in oturduğu film bir ABD filmidir. Filmin toplam süresi 1 saat 38 dakikadır. Başarılı filmin oyuncuları ise; ConnieNielsen, Mark Strong, Paul Rudd, SiennaMiller’dir. Filmin kategori dalı ise Biyografi, Dram ve Savaş türündendir. Kurgusu ve başarılı oyuncularıyla güçlü bir kadrosu olan film daha büyük başarılar elde edecektir. TheCatcherWas a Spay filmi 2018 Sundance Film Festivali'nde prömiyer ve 22 Haziran 2018'deIFC Films tarafından yayınlanmıştır.
Fragman 2 3 4 5 6


Hannah Gadsby: Nanette izle

2018 yapımı olan film bir savaş filmidir. Yönetmen koltuğunda Ben Lewin’in oturduğu film bir ABD filmidir. Filmin toplam süresi 1 saat 38 dakikadır. Başarılı filmin oyuncuları ise; ConnieNielsen, Mark Strong, Paul Rudd, SiennaMiller’dir. Filmin kategori dalı ise Biyografi, Dram ve Savaş türündendir. Kurgusu ve başarılı oyuncularıyla güçlü bir kadrosu olan film daha büyük başarılar elde edecektir. TheCatcherWas a Spay filmi 2018 Sundance Film Festivali’nde prömiyer ve 22 Haziran 2018’deIFC Films tarafından yayınlanmıştır.

Hannah Gadsby: Nanette izle

Film farklı kurgusu ile merakları uyandırmaktadır. Filmin konusu MoeBerg adında başarılı bir beyzbol oyuncusunun savaş için casus olması konu edilir. Savaş olarak 2. dünya savaşı konu edilen filmde MoeMorg beyzbol oyuncu olarak yeni bir takıma transfer olur. Fakat bu takım sanılanın aksine bir beyzbol takımı değildir. Bu takım C.I.A ‘in gizli istihbaratı olan bir teşkilattır. Moe Morg başarılı ünlü ve 9 dil bilmesinden ötürü bu takıma transfer edilir. Artık bu takımada olan Moe Morg için herşey çok daha farklı olacaktır, çünkü ulusların geleceğini etkileyecek olan bir görev almıştır. Bu görevde Alman ekibinin içine sızan başrol oyuncu almaların gizli silah üretmesi tehdidine karşı büyük çaba vermek zorunda kalacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?