Bring It On Worldwide izle Tek parça 1080p Seyret
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (14)
5.5 IMDB Puanı 4,592 Görüntülenme

Bring It On Worldwide izle Tek parça 1080p Seyret Film izle

Bring It On Worlwide filminde Milattan önce 1170 yılında İsrail’de geçen bir efsaneyi konu alıyor. Bring It On Worlwide filminde insanüstü güçlere sahip biridir. Silah olarak oyma bir kemik kullanır. Ve İsrail halkı tarafından kahramanlığı ile tanınmaktadır. Sahip olduğu yeteneğini halkını köleleşmekten kurtarmak için kullanması gerekirken Bring It On Worlwide filminde gençliği nedeniyle aşkını (Delilah) tercih eder. Fakat bu aşkı ona kötü sürprizler hazırlar
Fragman 2 Load Okru Mango Netu


Gençlik Ateşi izle

Bring It On Worlwide filminde Milattan önce 1170 yılında İsrail’de geçen bir efsaneyi konu alıyor. Bring It On Worlwide filminde insanüstü güçlere sahip biridir. Silah olarak oyma bir kemik kullanır. Ve İsrail halkı tarafından kahramanlığı ile tanınmaktadır. Sahip olduğu yeteneğini halkını köleleşmekten kurtarmak için kullanması gerekirken Bring It On Worlwide filminde gençliği nedeniyle aşkını (Delilah) tercih eder. Fakat bu aşkı ona kötü sürprizler hazırlar. Delilah bir çok kez gücünün sırrını öğrenmeye çalışır fakat Bring It On Worlwide filminde gücünün kaynağını açıklamak istemese de bunu en sonunda aşkına itiraf eder. Bring It On Worlwide filminde’un gücünün kaynağını keşfeden Delilah, ona ihanet eder ve bu gücün kaynağını ortadan kaldırır. Ve gücünü kaybeden Bring It On Worlwide filminde gözleri oyularak hapise gönderilir. Burada aşağılayıcı tavırlar ve zulümle karşılaşan Bring It On Worlwide filminde gücünün geri gelmesi için Tanrıya yakarır.

Gençlik Ateşi izle

Gücünün geri kazanan Bring It On Worlwide filminde’un geri dönüşü Filistin halkı için bir felaketle sonuçlanacaktır. Bring It On Worlwide filminde gerçekten insan üstü güçlere sahip biri mi yoksa köleler için oluşturulmuş bir hikayeden fazlası değil mi? Bring It On Worlwide filminde nihai zafere ulaşabilecek mi?
Daha önce ki yıllarda 3 kere sinema severlerle buluşan filmin yönetmenliğini Gabriel Sabloff ve Bruce Macdonald’ın yaptığı yapımcılığını Vlokkie Gordon ve Bruce Macdonald’ın üstlendiği Bring It On Worlwide filminde filminin başrollerini Taylor James, Jackson Rathbone, Billy Zane, Rutger Hauer, Caitlin Leahy’in paylaşıyor. Bring It On Worlwide filminde filmi 23 Şubat 2018 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bring It On Worldwide izle Tek parça 1080p Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?